חיפוי מבנים

חיפוי מבנים בלוחות אלומיניום

חיפוי מבנים נעשה בהתאם לסוג העבודה הדרושה החל מחיפוי המבנה תוך כדי בנייתו, דרך שיקום ואיטום חיפוי קיים ועד להוספת חיפויים למבנים שאין להם עדיין. כל הליכי החיפוי של המבנים מסווגים, בדרך זו או אחרת, כמשימות בעלות סיכון גבוה, שכן הן מבוצעות בחלקו החיצוני של המבנה ולעתים קרובות גם בגובה. השלב הראשון בכל תהליך של ביצוע עבודות חיפוי מכל סוג כמתואר לעיל מצריך ניסיון עבודה בגובה, והיתרון המשמעותי הוא חברה המספקת שירותי ביצוע עבודות בסנפלינג. חברת אלפ סרוויס מספק לכם בדיוק את היתרונות הללו.

פתרונות חיפוי מבנים מתקדמים

ניתן לבנות כל בניין ללא חיפוי חיצוני, אך רמת ההגנה שלו מפני פגעי מזג האוויר תהיה נמוכה באופן בלתי נתפס מזו של בניין בעל חיפוי מבנים חיצוני, מה שמעלה את השאלה האם חיפוי בכלל נחוץ לבניין. אתם מוגנים בתוך החדר הפנימי שבו אתם חיים על ידי מעטפת הבניין. הוא סופג מים עבורכם, עוצר עבורכם את הרוחות ועומד עבורכם תחת קרני השמש הישירות. לתפקיד זה השפעות מצטברות לאורך זמן, הגורמות לפגיעה בשלד המבנה, לנראות של פגמי בטון, לפגיעה אסתטית ובסופו של דבר לפגיעה בשלמות המבנית של המבנה. בניין עם חיפוי חיצוני זוכה לשכבת הגנה משמעותית מפני אריחי שיש או אבן המונחים באופן שווה לאורכו ולרוחבו. חיפוי מסוג זה מגן על מעטפת המבנה בצורה הרבה יותר טובה מאשר מבנים צבועים ללא חיפוי ועושה זאת באופן שמחזיק מעמד זמן רב יותר ודורש תחזוקה פחות תכופה.

חיפוי מבנים hpl

בדומה לכל עבודה קבלנית אחרת בעסקי הבנייה, ישנה חשיבות מכרעת לכך שעבודות חיפוי מבנים יבוצעו על ידי חברה בעלת רישיון להעסקתה בתחום זה ובעלת ניסיון קודם בביצוע עבודות החיפוי שאתם נדרשים לבצע. בנוסף, מאחר ולרוב מדובר בעבודות המתבצעות בגובה רב, צוות החברה צריך להיות מוכשר ולאחר הדרכה לעבודה בגובה רב. הצוות המקצועי של חברת אלפ סרוויס בעל ניסיון רב שנים וכל ההכשרה הדרושה כדי לתחזק, לתקן, להתקין ולעבוד עם חיפויי מבנים גם בגובה רב, בעזרת ציוד סנפלינג מקצועי. כך שעליכם לעשות הוא לחייג לחברה עכשיו ולקבל את כל המידע הנחוץ לכם.

חיפוי מבנים

חיפוי בניינים

חיפויים חיצוניים נוצרים מתוך כוונה לשמור על מבנה השלד של המבנה, אך הם גם מכריעים לצורך של החללים הפנימיים של המבנה בבידוד תרמי ואקוסטי. המטרה של חיפוי בניינים, שהוא חיפוי עמיד בפני מזג אוויר, היא להגן עליכם מפני הרוח, הגשם, השמש, האבק ושאר הגורמים. מעבר לכל אלו, החיפוי החיצוני של הבניין משמש אלמנט דקורטיבי, ובשנים האחרונות הושם דגש על חיפוי בניין דקורטיבי תוך שימוש בחומרים העשויים מרכיבי גלם כמו שיש, אבן, אלומיניום, זכוכית וחומרי גלם נוספים.

סוגי עבודה בענף חיפוי בניינים באלומיניום

כאשר אנו דנים בפרויקטים של חיפוי בניינים, אנו למעשה מתייחסים למספר רב של צורות עבודה שונות, שכל אחת מהן מותאמת לסוג המבנה ולמצבו. בין סוגי פרויקטי חיפוי הבניין תמצאו:

 • משימות חיפוי המבוצעות על מבנים חדשים שנבנו
 • החלפת חיפוי
 • חיזוק החיפוי או הוספת חיפוי
 • הליך שיקום חזיתות מבנים במסגרת שיקום בטון
 • פרויקטי צביעת מבנים שצובעים בנוסף את חזית המבנה

חיפוי בניינים בעזרת זכוכית – מה היתרונות של זה?

היתרונות של חיפוי בניינים בעזרת זכוכית הם:

 • עמיד בפני מזג אוויר קיצוני – זכוכית עמידה במיוחד לכל סוגי מזג האוויר, כולל שמש עזה, גשם ורוח. גשם מנקה את הזכוכית, כך שהיא תמיד תהיה נקייה לאורך כל השנה.
 • ניקוי מהיר כמובן, ההגנה על המבנה וקלות ניקוי החיפוי ביחס לשטיפת קירות אבן אחרים הם שני היתרונות העיקריים של חיפוי בניינים מזכוכית.
 • בנוסף, מכיוון שקיר הזכוכית חלק לחלוטין, לכלוך לא נאסף בין חריצי הקירות או האבנים.
 • מראה חדשני לשנים רבות – בניגוד לצבע, חיפוי זכוכית אינו מאבד מהאטרקטיביות שלו לאורך השנים, ואינו נשרט. בכל עונות השנה, במיוחד בחורף כשהגשם מעניק לו מראה נקי בדומה למעקה זכוכית, חיפוי קיר זכוכית מבריק.
 • יכולת התאמה לכל צורת בנייה- כל סוגי הבניינים המודרניים, לרבות מגורים פרטיים, מוסדות, מפעלים, משרדים, קניונים ועוד, יכולים ליהנות מחיפויי קירות זכוכית. בשל יתרונותיהם השונים, נראה כי חיפויי קיר מזכוכית יהפכו לשכיחים יותר ויותר בעיצוב מבנים ציבורי במהלך השנים הבאות.
 • ניתן לייצר את הזכוכית במגוון רחב של צבעים, דוגמאות וגדלים לבחירה ולהשיג מראה ייחודי המתאים לעיצוב אדריכלי מפורט. בהשוואה לחיפוי קירות אחרים, החיפוי יציע למבנה מראה אטרקטיבי, עכשווי ומעודן.

צריכים תחזוקה שוטפת של חזית הבניין בעזרת אנשי מקצוע מומחים? צרו קשר עם חברת אלפ סרוויס.

 • התקנת רשת.
 • התקנת דוקרנים.
חיפוי מבנים
ליצירת קשר
השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים: