איטום בגובה

כתוצאה מנזקי מזג אוויר, וללא האיטום המתאים, על הגג עלולות לצוץ מספר בעיות עם הזמן, ביניהן התנפחות התקרה, שינויי צבע, קילופים, גידול של עובש שהוא כשלעצמו מזיק לבריאות ועוד. חשוב להבין שתופעה זו אינה קורת רק חורף ויכולה להיגרם על ידי חשיפה לכל מקור מים. בנוסף, הנזק שנגרם כתוצאה מהרטיבות עשוי לקחת זמן עד שהוא נחשף, כך שאולי לא נבחין בו עד שהמצב יחמיר. חשוב לבדוק אם יש תקלות באיטום הגג ובמידת הצורך להחליף את האיטום מיד. אלו הן בעיות שעלולות להשפיע על הבריאות שלנו ועלות הטיפול בהן עשויה להיות עצומה. במקרים בהם אתם זקוקים לאיטום גגות, איטום בגובה על ידי אנשי מקצוע הוא הפתרון המתבקש. חברת אלפס רווי מספקת לכם את שירותי האיטום המקצועיים בגובה, תוך הקפדה על ביצוע עבודה מקצועית ושמירת על בטיחות מירבית.

הדרישה לעבודות איטום בגובה לגגות וקירות חיצוניים

ישנן שתי קטגוריות בסיסיות של בעיות איטום לבניין: פנימיות וחיצוניות. בעיות איטום פנימיות של דירה נגרמות בדרך כלל מהידרדרות החומר. בעוד שבעיות איטום חיצוניות הן לרוב תוצאה של תכנון לקוי של מערכת האיטום. פנים הבית מראים סימנים לבעיות אלו, לרבות רטיבות ונזילות בקירות ובתקרה, סדקים והתקלפות טיח וצבע, גידול של עובש או כתמי רטיבות, בועות בקירות ועוד. אם אתם רואים אחד מהתסמינים הללו, עליכם לפנות למומחה מיד כדי לבצע איטום בגובה שיפתור את בעיית חדירת המים לקירות ולגג. זאת בשל העובדה שעלויות התיקון עולות ככל שבעיות האיטום מחמירות עם הזמן.

טיפול ואבחון בעיית איטום

אפילו העין הבלתי מקצועית יכולה להבחין לעיתים קרובות בבעיית איטום בגובה, אך מציאת שורש הבעיה היא עניין אחר. הסיבה לבעיה ממוקמת לעתים קרובות רחוק מהמקומות שבהם ניכרות בעיות איטום. עסקים מקצועיים מפעילים היום כלים וטכנולוגיה חדישים המאפשרים לאתר במדויק את מקור הנזילה והיקפה מבלי לגרום נזק מבני. כיום, בעיות איטום חיצוניות בדירות נפתרות באופן שוטף בעבודות סנפלינג. סנפלינג היא טכניקה שניתן להשתמש בה כדי לתקן מגוון בעיות, כולל סדקים בקירות חיצוניים, חורים, ניקוז ואיטום לקוי. להזמנת השירותים של חברת אלפ סרוויס חייגו היום, וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

  • התקנת רשת.
  • התקנת דוקרנים.
איטום בגובה
ליצירת קשר
השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים: