קצת עלינו

בשנים האחרונות ענף הבניה צומח ובעיקר לגובה. בניינים חדשים יותר גבוהים יותר מעוצבים ומרשימים ובנוסף אנחנו רואים יותר ויותר מבני עיצוב מרהיבים ושונים כגון פסלים, מבני תרבות, תעשייה ואפילו שלטי פרסום הנשיאים לגובה רב. כל המבנים הנ"ל דורשים טיפול, תחזוקה ולפעמים תיקון ושיפוץ או עיצוב מחודש. לחלק מהמבנים האלה בלתי אפשרי להגיע עם מנופים וציוד מכונאי על מנת להעלות את העובדים לגובה וכאן השירות של אלפ סרוויס נותן את הפיתרון האופטימלי והמקצועי ללא תלות במנוף או כל מכונה אחרת.

החברה הוקמה בשנת 1995 עם חזון וראיית העתיד בענף הבניה. אנחנו מתמחים בתכנון וביצוע כל שיפוץ, חידוש, עיצוב ותיקון חזית מבנים גבוהים במיוחד או מבנים שקשה להגיע אליה. בנוסף חברת אלפ סרוויס מעניקה שירותי תיקון נזילות חיצוניות בחזית הבניין והחלפת צנרת חיצונים ופנימית, תיקון גג רעפים, איטום בטומני ופולימרי כולל החלפת שטיחי נייר תול.

אנחנו בחברת אלפ סרוויס שמים דגש על בטיחות, איכות ומקצועיות לפני הכל. כלל עובדי החברה בעלי תעודות מקצוע וניסיון מקצועי עשיר. כל העבודות מתבצעות בהתאם לכללי האתיקה שנקבעות על ידי אגף הבניה בישראל.

אז למה בעצם לבחור באלפ סרוויס?

 

ניסיון מקצועי עשיר בתחום הבנייה

תכנון, שיפוץ, עיצוב ותיקון חזית מבנים גבוהים

מבצעים עבודות בכל מבנה ללא הגבלת גובה

חיסכון עצום בהזמנת
ציוד מכני כבד

ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

יתרונות החברה

  • אין צורך בהרכבת מתקנים או הזמנת מנופים.
  • חיסכון עצום בהזמנת ציוד מכני כבד.
  • סיכוי מינימלי בפגיעה בחזית המבנה או המבנה עצמו בעת ביצוע העבודה.
  • בעבודות על מבנים מאוד גבוהים או גשרים ומבנים מעל המים שיטת העבודה שלנו היא היחידה דרכה ניתן לבצע את העבודות שיפוץ, תיקון וחידוש מבנים אלה
  • מבצעים עבודות בכל מבנה ללא הגבלת גובה.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים: